آموزش تایپ ده انگشتی یکی از مواردی است که تمام کسانی که به هر دلیل با کامپیوتر و اینترنت سر و کار دارند به آن نیاز خواهند داشت ما در این مقاله از سایت پزشکی ، پزشک تو قصد معرفی وب سایتی را داریم که با وارد شدن به آن به سادگی می توانید تایپ ده انگشتی را تمرین کرده و در مدت کمتر از یک هفته تایپ سریع را فرا بگیرید . پس در ادامه مطلب با سایت پزشکی پزشک تو همراه باشید .

آموزش تایپ ده انگشتی

دانلود عکس صفحه کلید

هم تایپ سایت آموزش سریع تایپ ده انگشتی

سایت هم تایپ یکی از سایت هایی می باشد که با روشی نوین و بدون دانلود کردن هیچ نرم افزاری می تواند به سادگی خدمات آموزش تایپ را به شما ارائه دهد برای شروع به این لینک مراجعه کنید “”  تایپ ده انگشتی “”  بعد از ورود به سایت تنها کافیست بر روی دکمه شروع تایپ کلیک کنید .

روش کار با سایت هم تایپ برای یادگیری تایپ

بعد از ورود به سایت بر روی دکمه شروع تایپ کلیک کنید سایت یک صفحه کلید مجازی در اختیار شما قرار می دهد و با نمایش تک کلمات و به تمرین وادار کردن شما کم کم شما را با تمام کلید های موجود بر روی کیبورد آشنا می کند به نحوی که در کمترین زمان می توانید تایپ کردن سریع و بدون نگاه کردن به صفحه کیبورد را بیاموزید .

ویدئویی هم از آموزش تایپ در این سایت پیدا کردم که دیدنش خالی از لطف نیست

 

امیدوارم بتوانید از این مطلب که معرفی یک وب سایت مفید اینترنتی بود بهره کافی را ببرید اگر از این سایت استفاده کردید لطفا در بخش نظرات سایت میزان مفید بودن سایت را بیان کنید تا کاربران بعدی نیز بتوانند از نظرات شما استفاده مکنند .

برای ورد به سایت هم تایپ می توانید کلمه “” هم تایپ “” را در یکی از موتور های جستجو گر مثل گوگل جستجو کنید.

منبع :  رپورتاژ  ، پزشک تو

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.